Komfortné posteľná bielizeň z kvalitnej jemnej bavlny s motívom vlčích makov na bielom podklade. Bavlnené obliečky Vlčie maky červené odporúčame kombinovať s bielym, červeným alebo čiernym prestieradlom.
Kód: | 01127-VLCIMAKCERB |
Výrobca: | Dadka |
Cena s DPH : | 26,65 € |
DPH: | 21 % |
Dostupnosť: | skladem poslední 1ks !! ( 140x220, 70x90 cm ) |
Skladom posledný 1 kus a nemožno zabezpečiť ďalšie. | |
Materiál: | Hladká bavlna |
Farba: | Bílá |
Zapínanie obliečok: | Zip |
Odporúčaná teplota vody pri praní: | 60 °C |
Nežehlivá úprava materiálu: | Nie |
Kvalitné české bavlnené obliečky.
Francúzske obliečky z ponuky o rozmere 200x200 - 240x220 cm je uprostred zošité, ale vždy tak, aby dezén, čo najlepšie nadväzoval. Rozmery prikrývky: šírka x dĺžka.
Maximálnu kvalitu a jemnosť bielizne Vám zaručí pranie zásadne po rube a so zapnutými gombíkmi či zipsom.
Farebné prádlo perieme v prášku na jemné a farebné prádlo. Sušte v závese. Ak budete dodržiavať tieto odporúčania, naše výrobky Vám budú dlho slúžiť.
Naša firma ponúka obliečky, ktoré má certifikáciu zdravotnej nezávadnosti a QZ kvalitu.
Odtiene farieb u fotografií tovaru nemusí úplne zodpovedať skutočnosti. Môžu sa líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitoru.
V súvisiacich položkách nájdete odporúčané farby prestieradiel k tomuto produktu.
cena s dph od | 24,21 € |
cena s dph od | 22,10 € |
cena s dph od | 24,21 € |