Prikrývka ALOE VERA odľahčená 135x200 cm

Luxusná ľahká prikrývka s poťahovým materiálom obsahujúcim výťažky z liečivej rastliny Aloe Vera, ktorá má priaznivý vplyv na ľudský oragnizmus.

Kliknite pre zväčšenie
Prikrývka ALOE VERA odľahčená Dadka
Vyberte rozmer:
ks
Kód:032501-ALOEVERA2A
Výrobca:Dadka
Cena s DPH : 43,95 €
DPH:21 %
Dostupnosť:5 dní ( 135x200 cm )
Tovar je na sklade nášho dodávateľa.
Farba: Bílá
Vzor: Nápisy
Krajina pôvodu: CZ
Teplota prania: 60 °C
Materiál povlaku: Polyester
Spôsob výroby: Prošívané
Hrejivosť: Letní
Záruka: 24 mesiacov
Materiál prikrývky: Polyester

Hlavnou výhodou mikrovláknovej tkaniny ALOE VERA je úprava Aloe Vera. Koncentrácia Aloe Vera v tkanine je veľmi výživná pre telo, pre ľudskú pokožku.
Tkanina obsahuje 3 % výťažku z liečivej rastliny Aloe Vera. Extrakt z Aloe Vera pôsobí ako prírodný čistiaci prostriedok, ako anestetikum. Uľavuje od bolesti, napr. svalov, kĺbových spojení a pod. Je baktericídny, ak sa aplikuje vo vysokej koncentrácii na niekoľko hodín v priamom kontakte s baktériami. Môže ničiť vírusy a je fungicídny za rovnakých podmienok ako vyššie uvedené. Je antipruritický, znižuje krvácanie a znižuje teplotu zapálených častí tela. Pôsobí protizápalovo. Pôsobí ako prírodný zvlhčovač, dodáva vlhkosť všetkým vrstvám pokožky, zvyšuje normálnu proliferáciu buniek, čím urýchľuje regeneračnú fázu procesu hojenia. charakterom sa táto látka veľmi podobá prírodnému hodvábu. Mimoriadne jemné zloženie dodáva tkanine mimoriadne príjemný pocit pri dotyku, je ľahká, vysoko absorpčná, a pritom veľmi hustá a nemastná.
Tkanina odpudzuje vlhkosť a chlad zvonku, veľké množstvo pórov umožňuje ľahké odparovanie potu. V horúčavách chladí a v zime hreje.
Tkanina z mikrovlákna ALOE VERA je špeciálne vyvinutá na výrobu posteľného textilu, najmä luxusnejších prešívaných prikrývok a vankúšov.

Farba: biela. Mikrovlákno 100% PES ALOE VERA s jemným nápisom ALOE VERA.
Výplň: 100% značkové duté vlákno PES.
Exkluzívny vzhľad prikrývke dodáva jemný nápis ALOE VERA na povrchovom materiáli.
Výplň tvoria tri vrstvy značkového dutého vlákna.
Vynikajúce izolačné vlastnosti zaručuje výplň z dutého vlákna, ktorá dodáva prikrývke vzdušnosť, ľahkosť, priedušnosť a vynikajúcu hrejivosť. Táto kapna je vhodná aj pre alergikov vďaka svojej výplni, ktorá vytvára prostredie nevhodné pre roztoče.
Možno prať na 60 °C. Výrobca: Dadka Vracov s.r.o.
Prikrývky sú balené v praktickej taške na pohodlné prenášanie alebo skladovanie.
Je možné ušiť aj prikrývky iných rozmerov, ako sú ponúkané.

Potrebujete poradiť ? Prikrývka ALOE VERA odľahčená Dadka

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     viac informacii